Mekanın Sahibi Geri Geldi!
LCTR 08 Ağustos 2019 21:28

Sunucu sıfırlandı! Eskiye dayalı kalan sunucumuzda çok fazla bug olması, yenilikler yapmak için yeterli alt yapımızın olmaması, emeksiz bir sürü edit item vs dağıtılmasından dolayı sunucuyu sıfırlama kararı aldık. Bu kararı alırken tabi iki sizi kaybetmemek için de elimizden geleni yapacağımıza söz verdik. Bu günden sonra sunucuyla daha çok ilgilenileceğine ve sizin tüm sorunlarınızın tek tek çözüme kavuşturmak için elimizden ne geliyorsa yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Uzun süredir bazı özel sorunlarımdan dolayı bırakmıştım sunucuyla uğraşamıyor güncellemeler yapamıyordum. Yaklaşık 1 senedir bu böyle gitti, şu ana kadar hala bizimle olan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum. Artık geri dönüyoruz Türkiye ye yeni yeni oyunlar getirmem lazım piyasa aynı bıraktığım gibi kalmış malisf!

Gün güncelleme günü! Gün geri dönme günü! Bu günler artık bizim günümüz!

Türkiye ye bir çok oyunu ilk defa getirmiş bir sunucu olarak yaklaşık 6 senedir ayaktayız ve artık geri döndük geri döndüğümüze inanmanız için son 1 aydır bu güncellemeye uğraştım ve baya bir şeyi değiştirdiğime inanıyorum. Bu güncellemeyi yaparken hepinizin emeklerini sıfırlamam gerekiyordu hepinizin itemlerini vs ama emin olun sıfırdan başlarken sizde keyif alacaksınız ve elimizden geldiğince her şeyi telafi edeceğiz.

Son 6 ay içerisinde yüklenen tüm krediler iade edilecek isteyen istediği ürünü websitemizden tekrardan alabilecek. Ayrıca tüm sunucu genelinde saat belirtmeksizin eventler çekilişler olacak emin olun sizi kazanmak için elimizden geleni yapacağız.

Eğer ki bize güveniyorsanız lütfen sizde destek olun! Unutmayın destek olmanız için yanımızda olmanız yeterli!

Peki ya bu dev güncellemede neler mi yaptık?
- Web sitemizi değiştirdik kullanışlı bir sürü yeni özellikler ekledik!
- Yeni Hile korumamız ile %100 hileyi engelledik.
- Minigameslerin hepsini tek tek güncelledik hepsinin sorunlarını hallettik sezon sistemi getirdik!
- Skyblock,Faction sunucularını sıfırladık ve sistemlerini komple değiştirdik!
- Ve sayamadığım bir sürü sorunu giderdik

Umarım hiçbir şey için pişman olmayız bu yaptığım güncelleme tamamen geri dönüşümümüzün güncellemesi

Websitemizin destek bölümünden bize 7 24 ulaşabilirsiniz. İnstagram hesabımızdan [@lctrnetwork] canlı yayınımızı izleyerek bizden anlık haber alabilirsiniz. Ayrıca artık oyuncularla içli dışlı olup sizlerle oyun oynayıp tüm sıkıntılarımızı beraber yaşayacağız.

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.